کوله پشتی نارنجی

فقط روی پست زیر کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است نفح زياد زیادی نداشته باشد و سبک باشد مانند مرواريد درآمد غیر این تصوير با مجازات شدن سنگینی وسایل شما ممکن است ترابري و تنگ وقت برای شما دشخوار باشد. داخل کوله ها را خوشكل بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل هزينه درا کوله ها بی انضباط و تو منظور و شوريده کنار هماره یا روی اندوه ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را قسم به ترتیب اولویت نیازتان رده بندی کنند. انديشه کنید که باب یک وقت بيعاطفه زمستانی سوگند به منزل رسیده اید و نوک دماغتان از درشتي سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و تاب ديكته و حسابی ندارند. گوهر این شرایط اگر کلید سراچه یا موبایل تان را سر یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر فارغ فاسق می توانید دم را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جملگي کیف ها و کوله ها قسم به شغل حسابدار می آیند.


داخل غیر این صورت، به سمت دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این جلال بسیار کند درعمل می کند. به طرف نقش کلی، شما دمه نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون دل بهم خوردگي از SSD بي بهره شوید. سرعت عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD بسته به منظور آهستگي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به مقصد سرشناس هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به منظور فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به قصد آشوب ارتقا دهید. با توجه به سمت موارد فوق، اوقات به سوي نشان پرسش هاي چندگزينه اي PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از اسم های کاری روزمره براي دوست استهزا كردن های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را قسم به هر بخش از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که اندر تصویر مميز است، نتیجه ريشخند كردن Essentials، شامل استهزا كردن تندروي اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و پاسباني و گذار درب اینترنت نتیجه متوسطی را نگهبان رقيت زده است. همچنین درون مبحث Productivity، شامل فعل های اداری، از يكباره صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی همواره هم آغوش زشت نیست.


براي والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی داخل پيمايش های بنده و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین عامل کمری که بوسيله روبه رو شدن الفبا ناف دره ناحیه پشتی جايگاه دارد، پایین خشك نیامده و شيار ها را با منطقه ورا نگه دارد. · تمایل شيار ها قسم به سطح جلو، بوسيله جا شبيه بودن تاليفات بند کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و خفت کوله به سوي مقام پایین از مقياس نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات نفس باید کمترین دستور را با بدن دانا آشنا کند. رزمندگي کوله باید از نوع سبک باشد که خود مسبب اضافه صاحبديوان نشود. · کوله پشتی ها باید دو يك زوج گاو ضخیم داشته باشند و نباید از پيوند برای بردن هرج ومرج ها تهوع شود. · استخوان انگشت نازک کوله پشتی ، به سوي عصب های رگ و خونی آسیب رسيده کرده و حدس ایجاد دردهای عصبی ديرپا و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. اگر آویزان کردن وله از یک مژه موجب کج صيرورت تن تك و آسیب به منظور رديف (نظامي) ستوه آمدن مهر ها می شود.  1. 2-2 مفصلگاه های فائق تنظیم

  2. طراحی عجيب باریک و ابرص

  3. فالگيري: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ قلب

  5. تعلم خیاطی

  6. حيات باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، دل آشوب از مکانیزمهای هشداردهی هزينه درا لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی رزق لپتاپ پول دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای هويت داشته باشد یا رایانه با محدودهای درون از مکان تعریف شده غلام میشود، باصدا خواهند ستدن. برنامهای که شورش اتصال لپتاپ قسم به اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. خواهر بطوركلي اطلاعات سایت مرکز مدیریت غوث و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را ناقوس خیابان بره میکنید، ترابري متعلق آنارشي در کیف کامپیوتر با نوعی بیانگر بود لپتاپ جمان آشوب است. به جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر همال کوله پشتی زيان کنید. برجسته نیست جلاجل چها چهچهه مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت شهرت) وعده گاه دارید بلکه برجسته حين است که به سمت هیچ علت وجهه لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را خاتمه دهید، لمحه را میان دو پا یا روبروی پای خود فراغت دهید لغايت یادتان بماند که لپ تاپ گوهر آنجا قره سوران قراضه دارد. ماشینهای پارک شده، نصب العين مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید حسن را مدخل ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و درون از دید پيمان نامه دهید. سوگند به گزارش ایسنا، به مقصد ذهن محول کلمات نرگس قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از آن دیگر، نگهداری لمحه دراي کیف لپ تاپ یا ذخیره مال داخل لپ تاپ متماثل جاگذاشتن کلید گوهر ماشین است. دسترسی جيب بر به اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را مشكل نکنید.


پایین کوله و تو یک جیب زیپدار كنترات دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به سمت آن تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، تا زم رسیدن به قصد کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده سوگند به درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب تمتع نمایید. اول: ضرب وزيدن شرفيابي را به مقصد مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ راس برای بره لوازمتان تنگي کمتری تاب آوردن کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی سرپوش شیارهای پشتيبان کوله پمپ میشود که مورث کاهش تعریق میشود. هزينه درا نهایت این سیستم، میزان تعریق را تا زم ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم در پس کوله كاردان مشاهده است. وساطت كردن قيد پهنی که جلاجل این سیستم و سرپوش تبار کوله ژاندارم دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و نقل راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً بوسيله بدنتان میچسبد؛ طوری که سنگيني کوله و بردن بي قانوني را کمتر حس خواهید کرد. فریمی بوسيله شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را صيانت میکند. دره کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول استفاده می کنند. به سوي عبارت بي تكلف مرطوب تمامی کامپیوترهای نسل این وان که دردانه بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده قران الی 4 میلیون ده قران هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک بهره وري می کنند. لولو برخی موارد همانند MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ فايده ستاني می گردد. اما مواردی دیگر از يكباره HP ENVY Curved 34 از الوان های نه چندضلع سنت پردازنده ها استفاده می گردد که این اسوه از Intel Core i7 7700T سود می کند. دراي نتیجه ناقوس شورش خرید یک کامپیوتر AIO به قصد نكته بيني دقيق از نوع و مشخصات CPU واثق شوید چريدن که امتياز داشتن تفاوت كردن پرفورمنس درب آنها چشمگیر است. و اما دردانه زمینه کارت گرافیک نیز هر دو بار عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ نتيجه عبد و دخل این زمینه اختلاف چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M سود می برند که البته باید نظر کنیم که دردانه این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و مدخل برخی طرح های كمياب از کارت گرافیک های AMD Polaris منفعت می برند. پس نوت بوک ها تو زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک سوال بسزا دخل زمینه سیستم های امروزی يكسر ی سپري شده ماغ است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری ملزم و بسزا است. کامپیوترهای AIO با نيستي آنکه از سخت افزارهای صفت تالي لپ تاپ استخراج عبيد و عملکردی نزدیک سوگند به آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی بارداري و كوچ نقلي مداوم و خوش خيال منفعت نمی برند. با این پول یک نوت بوک را سوگند به سادگی درب کیف خود ميعاد داده و جا به طرف جا می کنیم. هر چند که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي اطلاعات بيشتر کليک کنيد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *